Resultat 2013

Resultat Skärgårdsmilen 2013

2013-04-20 13:02:15

Created by SiTiming © Neptron AB 2012

10km Damer

Plats

Start nr Förnamn Efternamn Förening/Ort/Land Född Distrikt Tid Tid Efter Pace

1

286 Emelie Månsson Sjukgymnaststudenter med spring i benen IF 1988 00:44:44 04:28

2

260 Sofia Kay LK TV-88 1976 00:44:54 00:00:09 04:29

3

283 Susanna Milikic Team Kungälv 1975 00:45:04 00:00:19 04:30

4

290 Maria Nilson Torslanda 1975 00:45:45 00:01:00 04:34

5

337 Helen Vall mogi mobo 1967 00:46:37 00:01:52 04:39

6

231 Marie Fast Tibco 1974 00:47:35 00:02:50 04:45

7

336 Inger Walfridson Torsby Löparklubb 1964 00:47:50 00:03:05 04:47

8

318 Anna Skrapste Gast 1972 00:48:02 00:03:17 04:48

9

478 Lina Gustin 1977 00:48:05 00:03:20 04:48

10

345 Kristina Öhrman Sandvik 1987 00:48:05 00:03:21 04:48

11

202 Lisbeth Berg Öckerö IBK 1968 00:48:26 00:03:42 04:50

12

261 Hanna Kihlberg Bagaren och Kocken AB 1973 00:48:36 00:03:51 04:51

13

407 Anna Montonen Hönö IS 00:48:40 00:03:55 04:52

14

310 Amanda Roddar Plugghästarna och Louise 1989 00:49:02 00:04:17 04:54

15

245 Karin Hägg Plugghästarna och Louise 1987 00:49:28 00:04:43 04:56

16

305 Anna Petersson Peterssons 1973 00:49:36 00:04:51 04:57

17

271 Sandra Larsson Ingen 1982 00:49:49 00:05:04 04:58

18

267 Anja Lammers Nordic Wellness 1970 00:50:02 00:05:17 05:00

19

287 Kristina Möller Torslanda 1978 00:50:25 00:05:41 05:02

20

209 Ann-Britt Bökmark Lerums friidrott 1970 00:50:29 00:05:44 05:02

21

462 Jana Hage Torslanda 1996 00:50:44 00:05:59 05:04

22

296 Sofia Olofsson Hönö 1976 00:50:57 00:06:12 05:05

23

348 Lise-Lott Hedin SEB team Hedin 1969 00:51:05 00:06:20 05:06

24

333 Kristin Utbult Öckerö 1975 00:51:06 00:06:21 05:06

25

191 Annie Alexandersson Plugghästarna och Louise 1991 00:51:10 00:06:25 05:07

26

222 Maria Delombre Ingen 1975 00:51:12 00:06:27 05:07

27

460 Anna Bruhn Nordic Wellness 1977 00:51:18 00:06:34 05:07

28

221 Jenny Dellien Privat 1976 00:51:42 00:06:57 05:10

29

346 Maria Öhrman Öhrman IK 1988 00:51:50 00:07:05 05:11

30

414 Kim Svensson Ö-varvet 1960 00:51:53 00:07:08 05:11

31

289 Anette Niklasson IK Zenith 1968 00:51:56 00:07:11 05:11

32

344 Nathalie Öhgren IK Zenith 1989 00:51:58 00:07:13 05:11

33

214 Birgitta Carlsson JOA IF 1964 00:52:00 00:07:15 05:12

34

476 Sara Fridén Torslanda HK 1996 00:52:02 00:07:17 05:12

35

332 Monica Ulfhielm The Wolfhelmets 1942 00:52:05 00:07:20 05:12

36

294 Karolina Nyström Björkö Roddklubb 1971 00:52:08 00:07:23 05:12

37

285 Christina Molin 1977 00:52:20 00:07:36 05:14

38

273 Linda Lindberg Lindas familjedaghem 1973 00:52:21 00:07:36 05:14

39

364 Sofie Olovson Landkrabborna 1973 00:52:26 00:07:41 05:14

40

301 Sara Palmdahl Torslanda 1982 00:52:28 00:07:43 05:14

41

402 Maria Björler Nordic Wellness 1973 00:52:37 00:07:52 05:15

42

403 Emilia Thunell Nordic Wellness 1994 00:52:45 00:08:00 05:16

43

306 camilla Petersson Leilas Töser 1984 00:53:09 00:08:24 05:18

44

456 Frida Martinsson Öckerö IF 00:53:11 00:08:26 05:19

45

281 Emma Melin IK Stern 1981 00:53:11 00:08:27 05:19

46

308 Anna Remnefors Team Mango 1990 00:53:18 00:08:33 05:19

47

239 Ylva Harning Göteborg 1974 00:53:21 00:08:36 05:20

48

494 Carolina Wetter 1976 00:53:27 00:08:42 05:20

49

246 Annica Höckergård Privat 1986 00:53:41 00:08:56 05:22

50

335 Matilda Waern Ekonoma 1993 00:53:44 00:08:59 05:22

51

244 Mona Hermansson Team Hermansson 1978 00:53:52 00:09:07 05:23

52

314 Linnéa Simonsson Ingen 1987 00:53:53 00:09:08 05:23

53

334 Susanne Utbult Hönö IS 1970 00:53:54 00:09:09 05:23

54

356 Fanny Gremalm Ö-varvet AB 1987 00:53:57 00:09:12 05:23

55

342 Linda Åkeflo Club Ski & Run 1971 00:53:58 00:09:13 05:23

56

313 Karin Silfwerbrand ingen 1986 00:54:05 00:09:20 05:24

57

303 Maria Persson 00:54:23 00:09:38 05:26

58

331 Ellen Törnqvist Team Mango 1988 00:54:27 00:09:42 05:26

59

329 Suzanne Thynelius Feelgood 1971 00:54:36 00:09:51 05:27

60

276 Sofie Lundberg Ingen 1986 00:54:40 00:09:55 05:28

61

247 caroline ivarsson fotö IF 1983 00:54:42 00:09:58 05:28

62

223 Jenny Edström Mölndals Roddklubb 1979 00:54:54 00:10:09 05:29

63

355 Amanda Esberg Ö-varvet AB 1989 00:54:55 00:10:10 05:29

64

282 Kristina Melin Ingen 1980 00:54:56 00:10:11 05:29

65

489 Virginie Cider 1967 00:54:59 00:10:14 05:29

66

211 Kristin Börjesson Den lille mannens pojks fru 1988 00:55:12 00:10:28 05:31

67

360 Grete Johansson Ingen 1984 00:55:17 00:10:32 05:31

68

488 Ulrika Axelsson 00:55:30 00:10:45 05:33

69

323 Elin Sundin Tamro 1979 00:55:41 00:10:56 05:34

70

327 Pernilla Sätterqvist Hjuvik 1965 00:55:47 00:11:02 05:34

71

217 Sari Carlsson Hönö IS P03 1966 00:55:49 00:11:04 05:34

72

253 Lena Johansson Civa 1966 00:55:57 00:11:12 05:35

73

213 Matilda Carlsdotter Hälsö BK 1994 00:55:58 00:11:13 05:35

74

230 Cathrine Ewertson Ewert 1960 00:56:03 00:11:18 05:36

75

295 Susanne Odqvist Hönö TS 1972 00:56:08 00:11:23 05:36

76

196 Irene Andersson 1965 00:56:15 00:11:30 05:37

77

338 Louise Wanemark Plugghästarna och Louise 1988 00:56:29 00:11:44 05:38

78

251 Helena Johansson LLK Trollhättan 1971 00:56:29 00:11:44 05:38

79

353 Maria Degerman Jossans Jäntor 1987 00:56:32 00:11:47 05:39

80

212 Åsa Börjesson Fotö 1989 00:56:40 00:11:55 05:40

81

219 Mary Cronesberry Handelsbanken Torslanda 1970 00:56:40 00:11:56 05:40

82

347 Ulla Öhrman Sandviken 1957 00:56:52 00:12:07 05:41

83

351 Anneli Backman Ö-varvet AB 1970 00:56:52 00:12:07 05:41

84

242 Camilla Hermansson Tjörns kommun 1988 00:56:54 00:12:09 05:41

85

454 Anna Kristiansson 1980 00:56:54 00:12:09 05:41

86

326 Åsa Svensson Team Tjejmarathon 1981 00:57:01 00:12:16 05:42

87

225 Helena Ekhammar Hälsö BK 1974 00:57:07 00:12:22 05:42

88

205 Kristina Brokholc 1972 00:57:09 00:12:24 05:42

89

467 Anna Wångmar 1979 00:57:11 00:12:26 05:43

90

322 Barbro Strömblad Strömblads 1963 00:57:16 00:12:31 05:43

91

241 Jenny Hedström Hjuvik 1969 00:57:27 00:12:42 05:44

92

357 Malin Gustavsson Björkö roddklubb 1974 00:57:39 00:12:54 05:45

93

257 Lina Karlsson Älvängens IK 1997 00:57:40 00:12:56 05:46

94

300 Ida Oscarsson Södra Vings IF 1992 00:57:46 00:13:01 05:46

95

256 Malin Johansson Lindome 1977 00:57:51 00:13:06 05:47

96

216 Ramona Carlsson Team Hedin/SEB 1985 00:58:07 00:13:22 05:48

97

252 Jenny Johansson F 1977 00:58:07 00:13:22 05:48

98

320 Ingela Stjärnvy Freddehero 1976 00:58:11 00:13:26 05:49

99

258 Renée Karlsson 1958 00:58:14 00:13:29 05:49

100

366 Annika Trana Lagerholm TT 1974 00:58:17 00:13:32 05:49

101

279 Nina Magnerius Kållered 1978 00:58:21 00:13:36 05:50

102

264 Catrine Källgren Ingen 1980 00:59:00 00:14:15 05:54

103

343 Kristin Åkerström Torslanda IK f03 1963 00:59:06 00:14:22 05:54

104

220 Malin Dahlstedt SV Trollhättan 1970 00:59:14 00:14:29 05:55

105

238 Cecilia Hansson Hönö 1975 00:59:27 00:14:42 05:56

106

210 Gunilla Börjesson Fotö 1957 00:59:33 00:14:48 05:57

106

339 Johanna Wangdell Sahlgrenska 1971 00:59:33 00:14:48 05:57

108

265 Petra Ladestam Öckerö 1972 00:59:34 00:14:49 05:57

109

417 Ulrika Sjödahl 1973 00:59:34 00:14:49 05:57

110

299 Ulrika Olsson Privat 1977 00:59:34 00:14:49 05:57

111

298 Elin Olsson Göteborg 1986 00:59:39 00:14:54 05:57

112

319 Maria Sköld Ingen 1973 00:59:41 00:14:56 05:58

113

192 ulrika alfredsson Team Alfredsson 1973 00:59:46 00:15:01 05:58

114

259 Catrin Kasper * 1973 01:00:01 00:15:16 06:00

115

404 Margareta Bohnsskog 01:00:13 00:15:28 06:01

116

207 Åsa Bähr SEB 1970 01:00:15 00:15:30 06:01

117

415 Linda Olofsson 1974 01:00:17 00:15:32 06:01

118

254 Linda Johansson AstraZeneca IF 1971 01:00:37 00:15:52 06:03

119

293 Åsa Nylander Näckrosarna 1968 01:00:39 00:15:54 06:03

120

311 Sofia Rosendahl 1976 01:00:48 00:16:03 06:04

121

307 Carina Pettersson junidesign 1961 01:00:58 00:16:13 06:05

122

465 Louise Dombrowe 1984 01:00:58 00:16:13 06:05

123

352 Malin Backman Ö-varvet AB 1989 01:01:02 00:16:17 06:06

124

288 Marie Nieminen KFUM 1961 01:01:24 00:16:39 06:08

125

315 Ida Sjöberg Idas superteam 1981 01:01:32 00:16:47 06:09

126

409 Sofie Andreasson 01:01:32 00:16:47 06:09

127

363 Åsa Möller Donsö Is 1967 01:01:32 00:16:48 06:09

128

330 Jeanette Tinggård Wingqvist STS 1968 01:01:43 00:16:58 06:10

129

470 Sofia Göransson Alingsås Konståkning 1992 01:02:14 00:17:29 06:13

130

201 Carina Belfrage Harestad 1964 01:02:20 00:17:35 06:14

131

224 Jenny Eistrand Magnusson Sportlife 1971 01:02:37 00:17:52 06:15

132

321 Annika strand privatperson 1970 01:02:45 00:18:00 06:16

133

358 Rebecca Holm Jossans jäntor 1987 01:02:58 00:18:13 06:17

134

255 Linn Johansson Team Tjejmarathon 1985 01:03:40 00:18:55 06:22

135

195 Elin Andersson 1982 01:03:42 00:18:57 06:22

136

317 Malin Skogsberg Red shoes 1974 01:04:00 00:19:15 06:24

137

499 Camilla Boney 1965 01:04:10 00:19:25 06:25

138

472 Jennie Edvardsson Sportlife 1972 01:04:13 00:19:28 06:25

139

240 Angelica Hedberg . 1976 01:04:22 00:19:37 06:26

140

303 Carina Persson Sällskapet 1972 01:04:24 00:19:39 06:26

141

249 Clara Johansson Hönö IS 1994 01:04:49 00:20:05 06:28

142

292 Jessica Nilsson Sisjön 1971 01:05:13 00:20:28 06:31

143

413 Pia Backman 01:06:35 00:21:50 06:39

144

235 Helena Granath Ingen 1978 01:06:51 00:22:07 06:41

145

218 Sophia Cerdier Hälsö BK 1978 01:06:54 00:22:09 06:41

146

312 Annika Rusko Andersson Lonesome Runners 1969 01:07:00 00:22:15 06:42

147

199 Pernilla Angser Radisson Blu Riverside 1977 01:07:05 00:22:20 06:42

148

274 Ulrika Lindberg SK glädjen 1973 01:07:07 00:22:22 06:42

149

325 Erika Svensson Näckrosarna 1966 01:07:24 00:22:39 06:44

150

268 Pernilla Lantz DHL Freight 1976 01:07:26 00:22:41 06:44

151

236 Amanda Gustafsson Sjukgymnasterstudenter med spring i bena 1990 01:09:24 00:24:39 06:56

152

226 Karin Elvin Korsning 1964 01:09:56 00:25:11 06:59

153

272 Rebecca Liljekvist Ingen 1986 01:10:33 00:25:49 07:03

154

365 Marie Svensson Ö-varvet AB 1961 01:11:01 00:26:16 07:06

155

206 Marina Bäck Nirama Konsult 1965 01:11:15 00:26:30 07:07

156

198 Monica Andersson Sandras mamma 1965 01:12:08 00:27:23 07:12

157

340 Lisa Widéll Team Hedin/SEB 1982 01:12:15 00:27:30 07:13

158

270 Malin Larsson NA 1977 01:12:37 00:27:52 07:15

159

208 Annelie Bärve Landvetter Airport Hotel 1976 01:12:39 00:27:54 07:15

160

234 Katarina Gramatkovski Landvetter Airport Hotel 1987 01:12:40 00:27:55 07:16

161

341 Caroline Åhfelt Sandras syster 1993 01:13:36 00:28:51 07:21

162

227 Annika Eriksson Grötö KK 1965 01:15:05 00:30:20 07:30

163

700 Christine Jörlid Sandared 01:16:59 00:32:14 07:41

164

316 Pia Skoglund SEB 01:49:47 01:05:02 10:58
10km Herrar

Plats

Start nr Förnamn Efternamn Förening/Ort/Land Född Distrikt Tid Tid Efter Pace

1

374 Marcus Calais Dals Långeds IK 1975 00:35:03 03:30

2

130 Johan Myrberg ÅBTK 1980 00:35:11 00:00:07 03:31

3

156 Per Rosén Swedish Trail Running 1980 00:35:59 00:00:55 03:35

4

55 Mikael Eriksson Hälle IF 1980 00:36:56 00:01:53 03:41

5

69 Christer Gustafsson Team 2XU 1971 00:37:16 00:02:13 03:43

6

149 David Pettersson Lerum 1991 00:37:21 00:02:18 03:44

7

180 Anders Waldt Stenungsundslöparna 1975 00:38:48 00:03:45 03:52

8

1 Tomas Ackebjer Skanska 1972 00:39:07 00:04:04 03:54

9

486 Jakob Sjöstedt 1977 00:39:08 00:04:05 03:54

10

78 Tobias Huuva Berg Propulsion 1978 00:39:09 00:04:06 03:54

11

466 Tobias Wångmar 1978 00:39:28 00:04:25 03:56

12

376 Nils Dennefors Svingeln 1982 00:39:29 00:04:26 03:56

13

15 Martin Andreasson XDIN 1981 00:39:34 00:04:31 03:57

14

250 Fredrik Melander 1982 00:39:50 00:04:46 03:59

15

59 Niklas Fehrling Pantern RC 1963 00:40:14 00:05:11 04:01

16

167 Per Svensson 50-Klubben 1963 00:40:17 00:05:14 04:01

17

405 Magnus Johansson Torslanda IK 1973 00:40:18 00:05:15 04:01

18

400 Joakim Kimmehed 1981 00:40:27 00:05:24 04:02

19

61 Jonas Frantz Peab IF 1986 00:40:36 00:05:33 04:03

20

84 Mattias Jansson Solvikingarna 1979 00:40:53 00:05:50 04:05

21

477 Jesper Svensson Triathlon Väst 1969 00:41:03 00:06:00 04:06

22

166 Jonas Svensson Team Mango 1985 00:41:10 00:06:06 04:07

23

137 Fredrik Nordblom Mölndal 1969 00:41:34 00:06:31 04:09

24

173 Jon Töyrä Berg Propulsion 1978 00:41:51 00:06:47 04:11

25

129 David Modin Klåva Herr 1980 00:41:59 00:06:55 04:11

26

72 yngve gustavsson Terrys runner 1973 00:42:20 00:07:17 04:14

27

483 Magnus Ekegren 1974 00:42:32 00:07:29 04:15

28

170 Johan Thoresson Grebbestads IF 1978 00:42:34 00:07:31 04:15

29

98 Daniel Karsberg SK Argo 1983 00:42:56 00:07:53 04:17

30

181 Gustav Wernbo Fotö 1989 00:42:57 00:07:54 04:17

31

122 Patrik Magnerius Kållered 1968 00:43:10 00:08:07 04:19

32

481 Henrik Dittmer IFK Björkö 00:43:18 00:08:14 04:19

33

131 Magnus Möller Torslanda 1973 00:43:19 00:08:15 04:19

34

66 Erik Greisson BlackBerry 1979 00:43:22 00:08:18 04:20

35

5 Samuel Alexandersson Kollmorgen 1982 00:43:30 00:08:27 04:21

36

79 Jesper Höglander Öckerö IBK 1969 00:43:38 00:08:35 04:21

37

189 Emanuel Östman Kollmorgen 1986 00:43:38 00:08:35 04:21

38

382 Axel Sjöstedt SK Argo 1983 00:43:44 00:08:41 04:22

39

51 Erik Ekman ingen 1978 00:43:46 00:08:42 04:22

40

480 Daniel Norlander GPIF 1976 00:43:47 00:08:44 04:22

41

153 Jonatan Rask Den lille mannens dotters kille 1988 00:43:51 00:08:48 04:23

42

4 Edvard Alexanderson Hönö IS 1995 00:43:53 00:08:50 04:23

43

492 Magnus Kindmark Torslanda 1972 00:44:12 00:09:09 04:25

44

155 Stefan Roman Landvetter Airport Hotel 1990 00:44:13 00:09:09 04:25

45

161 Per Sjövall Skogens Gårds IF 1977 00:44:18 00:09:15 04:25

46

186 Per Åkeflo Club Ski & Run 1969 00:44:18 00:09:15 04:25

47

487 Jimmy Svensson 4SHRE 1982 00:44:45 00:09:42 04:28

48

112 filip lindevall M ECA 1995 00:44:54 00:09:51 04:29

49

39 Albin Carlsson Hälsö BK 1995 00:44:56 00:09:53 04:29

50

105 Niclas Kroon Borås djurpark AB 1984 00:44:58 00:09:54 04:29

51

47 Lars Dahlin Apply Emtunga AB 1974 00:45:03 00:09:59 04:30

52

36 Erik Börjesson Den lille mannens pojk 1982 00:45:07 00:10:04 04:30

53

35 Tobias Byfeldt Kollmorgen Särö 1975 00:45:17 00:10:14 04:31

54

461 Tobias Bruhn Nordic Wellness 1975 00:45:31 00:10:28 04:33

55

104 Linus Kronevik consat 1979 00:45:32 00:10:29 04:33

56

99 Jörgen Kjellberg Torslanda 1968 00:45:40 00:10:37 04:34

57

160 Stig Simonsson Ericsson IF 1959 00:45:57 00:10:54 04:35

58

27 Kasper Bergvall Göteborg 1982 00:46:05 00:11:01 04:36

59

16 Daniel Andrésen Herrestads AIF 1997 00:46:06 00:11:02 04:36

60

11 Johan Andersson Nattlöparna 1976 00:46:09 00:11:06 04:36

61

2 Håkan Adner Isecure 1964 00:46:12 00:11:09 04:37

62

44 Abbe Carlstein LLK Trollhättan 1969 00:46:12 00:11:09 04:37

63

490 Anders Yndeheim 1968 00:46:13 00:11:10 04:37

64

101 Joakim Kopka Volvo IT 1969 00:46:15 00:11:12 04:37

65

12 Robert Andersson Team Tigrarna 1972 00:46:17 00:11:14 04:37

66

21 Benny Axelsson Ödsmål 1961 00:46:24 00:11:21 04:38

67

20 Teitur Arnarson Swedbank 1977 00:46:25 00:11:21 04:38

68

120 Mattias Lundqvist Ingen 1977 00:46:26 00:11:22 04:38

69

459 Johan Bengte CITAC 00:46:27 00:11:24 04:38

70

58 Wilhelm Fajers Landvetter Airport Hotel 1991 00:46:31 00:11:27 04:39

71

116 Tobias Ljunggren AVL 1974 00:46:35 00:11:31 04:39

72

24 Andreas Bergqvist Hönö IS 1983 00:46:39 00:11:36 04:39

73

143 Ulf Oscarsson SOK Knallen 1963 00:46:55 00:11:52 04:41

74

28 Lars-Inge Berntsson Club Absolut Innebandy 1974 00:47:04 00:12:01 04:42

75

108 Per Leek Glasrikets RC 1968 00:47:16 00:12:13 04:43

76

148 Mikael Petersson Göstas Pöjkar 1978 00:47:19 00:12:15 04:43

77

496 Martin Östling 1986 00:47:22 00:12:19 04:44

78

49 Patrick Delombre Ingen 1969 00:47:29 00:12:25 04:44

78

117 gunnar lund landamäreskolan 1956 00:47:29 00:12:25 04:44

80

82 Anders Jakobsson inget 1968 00:47:32 00:12:29 04:45

81

141 Anders Olsson Lindome 1964 00:47:34 00:12:31 04:45

82

475 Anders Eriksson 1977 00:47:46 00:12:42 04:46

83

67 Martin Grimhusen Team Gädda 1968 00:47:50 00:12:47 04:47

84

30 Fredrik Björkholm 1977 00:47:51 00:12:48 04:47

85

124 Mikael Magnusson Knippla oldboys 1980 00:48:00 00:12:57 04:48

86

41 Carl-Magnus Carlsson Hälsö BK 1963 00:48:15 00:13:12 04:49

87

751 Martin Utbult Öckerö 1971 00:48:26 00:13:22 04:50

88

178 Johannes Waern Ekonoma 1997 00:48:38 00:13:34 04:51

89

140 Håkan Oleniusson Björkö Roddklubb 1966 00:48:40 00:13:37 04:52

90

13 Stefan Andersson Korvarna 1973 00:48:42 00:13:38 04:52

91

40 Anders Carlsson Swedish Match 1974 00:48:44 00:13:41 04:52

92

464 Mattias Dombrowe 1973 00:48:57 00:13:54 04:53

93

126 Björn Mattiasson Kungsbacka 1970 00:49:06 00:14:02 04:54

94

179 Björn Wahll Dentsply 1973 00:49:31 00:14:28 04:57

95

125 Tobias Malmström Team Zipp 1977 00:49:50 00:14:46 04:59

96

91 niklas johansson Lundagrossisten 1966 00:49:51 00:14:48 04:59

97

10 Johan Andersson Privat 1970 00:49:56 00:14:53 04:59

98

139 Tomas Odqvist Hönö TS 1968 00:49:56 00:14:53 04:59

99

119 Jan Lundgren Ernst & Young 1962 00:49:59 00:14:55 04:59

100

183 Rolf Willkrans Volvo Group Headquarters 1959 00:50:04 00:15:00 05:00

101

22 Rasmus Behrens Kanndalens Marathonsällskap 1966 00:50:05 00:15:02 05:00

102

174 Fredrik Ulfhielm The Wolfhelmets 1974 00:50:13 00:15:10 05:01

103

702 Mats Börjesson 00:50:19 00:15:15 05:01

104

26 Knut Bergsten M2B 1964 00:50:25 00:15:21 05:02

105

171 Johan Torgersson Hönö IS 1967 00:50:27 00:15:24 05:02

106

410 Krister Hansson Öckerö IF 1964 00:50:29 00:15:26 05:02

107

73 Leif Hermansson Team Hermansson 1981 00:50:35 00:15:32 05:03

108

34 Mikael Bryngelsson Hönö IS 1972 00:50:36 00:15:33 05:03

109

495 Per Carlsson Torpadals IK 1969 00:50:40 00:15:37 05:04

110

485 Niklas Pettersson SK Glädjen 00:50:46 00:15:43 05:04

111

110 peter lindberg SK glädjen 1972 00:50:47 00:15:43 05:04

112

63 Ludovic Gazzola Volvo IT 1974 00:50:52 00:15:49 05:05

113

88 Magnus Johansson Hönö IS 1963 00:50:57 00:15:53 05:05

114

31 Tomas Bjöör Skanska IF 1977 00:50:58 00:15:54 05:05

115

479 Ulf Haggren Turntech AB 1956 00:51:10 00:16:07 05:07

116

493 Henrik Wetter Torslanda 1975 00:51:10 00:16:07 05:07

117

482 Raymond Englund Fotö GIF 1960 00:51:11 00:16:08 05:07

118

54 Patrik Engström Öckeröbussarna 1968 00:51:16 00:16:13 05:07

119

65 Jonatan Green Göteborg 1987 00:51:22 00:16:18 05:08

120

458 Håkan Jardesten Jardesten Runner 1966 00:51:26 00:16:23 05:08

121

452 Jörgen Lindgren Kollmorgen 1967 00:51:27 00:16:24 05:08

122

484 Tomas Ottosson SK Glädjen 00:51:29 00:16:25 05:08

123

172 Felix Trana GBK 1996 00:51:32 00:16:28 05:09

124

97 Magnus Karlsson Autoneum 1969 00:51:33 00:16:29 05:09

125

135 Håkan Nilsson Sisjön 1963 00:51:33 00:16:30 05:09

126

152 Jonas Rahm Kollmorgen 1967 00:51:34 00:16:30 05:09

127

81 Daniel Jagefeldt Slytherin 1976 00:51:38 00:16:35 05:09

128

90 Niklas Johansson Öhrman IK 1979 00:51:40 00:16:36 05:10

129

14 Fredrik Andreasson F 1976 00:51:46 00:16:43 05:10

130

80 Johan Ivarsson Johannebergs Löparsällskap 1988 00:52:05 00:17:02 05:12

131

33 Claes Borgström Drop In Badmintonklubb 1967 00:52:08 00:17:05 05:12

132

491 Anders Fransson 1977 00:52:09 00:17:06 05:12

133

164 Volker Spenke Volvo 1970 00:52:10 00:17:07 05:13

134

93 Per-Arne Jörlid Volvo Testdrivers 1957 00:52:12 00:17:08 05:13

135

411 Peder Backman Ö-varvet 00:52:21 00:17:18 05:14

136

29 Tommy Björk Lerums IS 1947 00:52:22 00:17:19 05:14

137

114 Tomas Lindh Hönö IS 1973 00:52:32 00:17:29 05:15

138

412 Stig Börjesson Ö-varvet 00:52:34 00:17:31 05:15

139

163 Jonas Soomer roosveranda.se 1982 00:52:36 00:17:33 05:15

140

136 Martin Noord Sällskapet 1973 00:52:37 00:17:33 05:15

141

463 Rolf Eliasson Sportlife 1950 00:52:37 00:17:34 05:15

142

169 Sakarias Söderberg EMAS AMC 1982 00:52:38 00:17:34 05:15

143

7 Rikard Almsved Hönö IS Friidrott 1966 00:52:38 00:17:35 05:15

144

74 Fredrik Hjorth Team Mango 1985 00:52:59 00:17:56 05:17

145

75 Anders Holmberg Mölnlycke 1968 00:53:03 00:17:59 05:18

146

52 Mikael Ekman kollmorgen 1962 00:53:03 00:18:00 05:18

147

3 Mikael Ahl Hisingen Island 1968 00:53:18 00:18:15 05:19

148

17 Per-Olof Andrésen Uddevalla 1969 00:53:19 00:18:16 05:19

149

6 stefan alfredsson Team Alfredsson 1970 00:53:25 00:18:21 05:20

150

50 Dick Ekhammar Hälsö BK 1966 00:53:26 00:18:22 05:20

151

19 Markus Anhage 1979 00:53:36 00:18:33 05:21

152

23 Göte Berglund GEB Göteborg 1950 00:53:36 00:18:33 05:21

153

37 Håkan Börjesson Vikingstad 1954 00:53:44 00:18:40 05:22

154

53 Anders Eliasson Navåsens FK 1955 00:53:47 00:18:44 05:22

155

77 Bassem Hussein M2B 1987 00:53:47 00:18:44 05:22

156

457 Daniel Abrahamsson 1975 00:53:50 00:18:47 05:23

157

455 Torbjörn Hansson 1982 00:53:51 00:18:47 05:23

158

159 Johan Sellgren Fotö 1953 00:53:53 00:18:49 05:23

159

94 Magnus Kallas Solängens BK 1970 00:54:01 00:18:57 05:24

160

182 Rickard Westergren Adecco 1974 00:54:04 00:19:00 05:24

161

158 Magnus Sandberg SV Trollhättan 1964 00:54:12 00:19:08 05:25

162

56 Frank Esst Hönö IS 1961 00:54:25 00:19:22 05:26

163

500 Stefan Andersson Torslanda IK 1970 00:54:36 00:19:33 05:27

164

71 Mikael Gustavsson Hönö IS 1961 00:54:39 00:19:35 05:27

165

185 Stefan Ågren Ågrens 1971 00:54:43 00:19:40 05:28

166

70 Martin Gustavsson Hönö IS 1971 00:54:46 00:19:42 05:28

167

134 Erik Nilsson Hönö IS 1966 00:54:58 00:19:54 05:29

168

46 Martin Corneliusson Bagglebo Fiske 1961 00:55:04 00:20:01 05:30

169

123 Björn Magnusson Öis 1946 00:55:06 00:20:03 05:30

170

25 Glenn Bergqvist Hönö IS 1960 00:55:17 00:20:14 05:31

171

115 Daniel Lindqvist Kollmorgen 1983 00:55:19 00:20:15 05:31

172

43 Gunnar Carlsson JOA 1955 00:55:20 00:20:16 05:32

173

145 Kristian Persson Hjuvik 1965 00:55:22 00:20:18 05:32

174

109 Mattias Lidner De Lage Landen Finans AB 1982 00:55:23 00:20:20 05:32

175

83 Lasse Jansson Bagglebo Fiske 1956 00:55:54 00:20:51 05:35

176

176 Klas Utbult Öckerö bunkerfrakt ab 1962 00:55:56 00:20:52 05:35

177

62 Ulf Fredriksson Fyren 1961 00:56:09 00:21:06 05:36

178

168 Rolf Svensson Roffes 1943 00:56:21 00:21:18 05:38

179

42 Erik Carlsson hälsö bk 1956 00:56:27 00:21:24 05:38

180

138 Magnus Nylander Näckrosarna 1961 00:56:36 00:21:33 05:39

181

453 Hans Bryngelhed Berg Propulsion 1980 00:56:56 00:21:53 05:41

182

132 Rainer Nieminen KFUM 1956 00:56:57 00:21:53 05:41

183

151 Raymond Pettersson 1962 00:57:09 00:22:06 05:42

184

118 Marcus Lundblad DLL 1982 00:57:12 00:22:09 05:43

185

60 Magnus Forsberg Hönö IS 1971 00:57:21 00:22:18 05:44

186

471 Mats Edvardsson Sportlife 1966 00:57:36 00:22:33 05:45

187

121 Kent Lönnqvist Gårdakvarnen 1966 00:57:55 00:22:52 05:47

188

85 Mikael Jogvall Hönö IS 1971 00:58:01 00:22:58 05:48

189

450 Alban Herlitz Vindsbyggnation 1971 00:58:04 00:23:00 05:48

190

473 Mats Lagerholm 1964 00:58:18 00:23:15 05:49

191

111 Per Lindblom Hönö 1974 00:58:37 00:23:34 05:51

192

113 ulf lindevall MECA 1966 00:58:50 00:23:46 05:53

193

469 Daniel Stahre Räddningstjänsten 1982 00:59:28 00:24:25 05:56

194

184 Clarence Wissmar Räddningstjänsten Öckerö 1970 00:59:29 00:24:26 05:56

194

764 Peter Dalhielm Bunkerflagt IF 1955 00:59:29 00:24:26 05:56

196

95 Christian Karlsson Öckerö Räddningstjänst 1989 00:59:29 00:24:26 05:56

197

76 Mats Hultman byBrick 1965 00:59:34 00:24:30 05:57

198

408 Jan-Erik Hogart Säve 1964 00:59:36 00:24:32 05:57

199

468 Peter Eriksson Räddningstjänsten 1962 00:59:40 00:24:37 05:58

200

48 Jeroen De Vries Ingen 1971 00:59:46 00:24:43 05:58

201

92 Henrik Johnson MacNif 1978 00:59:50 00:24:47 05:59

202

68 Anders Gustafsson Medirum AB 1969 01:00:02 00:24:58 06:00

203

177 Samuel Utbult Hönö IS 1971 01:00:06 00:25:03 06:00

204

89 Martin Johansson 1982 01:00:32 00:25:29 06:03

205

102 Marcus Kopp Öckerö Midnight Runners 1974 01:00:55 00:25:51 06:05

206

175 Anders Utbult joggalätt 1971 01:01:03 00:26:00 06:06

207

32 Pär Bohrarper Privat 1974 01:01:20 00:26:17 06:08

208

9 Ingemar Andersson Torslanda 1958 01:01:23 00:26:20 06:08

209

57 Jens Ewertson Ewert 1959 01:01:36 00:26:32 06:09

210

701 Viktor Danielsson Advance 1989 01:01:43 00:26:39 06:10

211

146 Daniel Petersson Göstas Pöjkar 1993 01:02:10 00:27:07 06:13

212

451 Mats Svensson Ö-varvet 1962 01:02:26 00:27:22 06:14

213

147 Joakim Petersson Göstas Pöjkar 1982 01:02:40 00:27:37 06:16

214

133 Anders Nilsson Torsby löparklubb 1965 01:02:45 00:27:42 06:16

215

18 Hans Anhage Hönö IS 1952 01:03:07 00:28:03 06:18

216

64 ove granberg Kuling 1962 01:03:45 00:28:42 06:22

217

96 Lars Karlsson öckerö ibk 1971 01:05:45 00:30:42 06:34

218

128 Dan Modin Klåva Herr 1951 01:08:39 00:33:36 06:51

219

150 Göran Pettersson Saltstänk 1942 01:10:13 00:35:09 07:01

220

165 Anton Sporrong Handelsbanken Torslanda 1981 01:12:31 00:37:27 07:15

221

107 Daniel Larsson Göstas Pöjkar 1990 01:13:36 00:38:33 07:21

222

162 Johan Skoglund SEB 01:49:48 01:14:44 10:58
Lilla Skärgårdsloppet flickor

Plats

Start nr Förnamn Efternamn Förening/Ort/Land Född Distrikt Tid Tid Efter Pace

1

587 Sara Overgaard IK Kville 1998 00:07:01 03:30

2

777 Sofia Overgaard IK Kville 1998 00:07:32 00:00:31 03:46

3

525 Jennifer Carlsson Hisingen Hockey 2000 00:07:33 00:00:32 03:46

4

734 Olivia Johansson Backatorps IF 2002 00:07:56 00:00:55 03:58

5

745 Penny Olofsson 2006 00:08:02 00:01:01 04:01

6

607 Kajsa Åkeflo Hönö IS F-00 2000 00:08:05 00:01:04 04:02

7

584 Wilma Lindhult Hönö IS F-00 2000 00:08:14 00:01:13 04:07

8

510 Julia Andborn HönöBjörkö 1999 00:08:14 00:01:13 04:07

9

550 Alicia Jisbrant GKIK 2004 00:08:21 00:01:20 04:10

10

566 Wilma Lundin Öckerö IF F01/02 2002 00:08:22 00:01:21 04:11

11

772 Linnea Rahm Kollmorgen 1998 00:08:23 00:01:22 04:11

12

604 Filippa Wingqvist Hjuviks AIK 2001 00:08:25 00:01:24 04:12

13

775 Ellen Lundén ÖIBK F99/00 1999 00:08:26 00:01:24 04:13

14

601 Sanna Utbult Hönö IS F00 2001 00:08:26 00:01:25 04:13

15

507 Ida Alexandersson Öckerö IF F01/02 2002 00:08:30 00:01:29 04:15

16

504 Linnea Alderblad Öckerö IF F01/02 2001 00:08:35 00:01:34 04:17

17

524 Isabell Börjesson Skärgårdens konståkning 2002 00:08:43 00:01:42 04:21

18

591 Agnes Rignäs Sörensson Skärgårdens Konståknings Klubb/SH 84 2002 00:08:46 00:01:45 04:23

19

548 Alice Jacobsson Hönö IS Friidrott 2001 00:08:47 00:01:46 04:23

19

531 Evelina Egenwall Öckerö If 00:08:47 00:01:46 04:23

21

546 Alexandra Hultsbo HönöBjörkö 1999 00:08:49 00:01:48 04:24

22

509 Julia Alsvik HönöBjörkö 1999 00:08:50 00:01:49 04:25

23

605 Alva Wiseman HönöBjörkö 1999 00:08:50 00:01:49 04:25

24

518 Olivia Berg Öckerö IBK 1999 00:08:51 00:01:50 04:25

25

505 Agnes Alexandersson Hönö IS 2001 00:08:53 00:01:52 04:26

26

578 Matilda Ohlén Hönö IS / friidrottsaktiv 2001 00:08:53 00:01:52 04:26

27

586 Wilma Olsson Öckerö IF F01/02 2001 00:08:56 00:01:55 04:28

28

742 Linn Backman Öckerö IBK 00:08:59 00:01:58 04:29

29

521 Felicia Brink IF Kville 2004 00:09:00 00:01:59 04:30

30

595 Linnea Söderberg GF Kuling 2002 00:09:01 00:02:00 04:30

31

540 Nadine Francisca Öckerö if 2000 00:09:02 00:02:01 04:31

32

705 Vendela Johansson Öckerö Innebandy 2000 00:09:05 00:02:04 04:32

33

515 Tilly Backman Hönö is Friidrott 2003 00:09:06 00:02:05 04:33

34

588 Stina Palm Öckerö IF F01/02 2002 00:09:10 00:02:09 04:35

35

599 Clara Törnqvist Skärgårdens Konståkningsklubb 2002 00:09:15 00:02:14 04:37

36

580 Clara Olsson Öckerö IF F01/02 2002 00:09:18 00:02:17 04:39

37

770 Ida Eriksson Hönö IS 2001 00:09:19 00:02:17 04:39

38

598 Cajsa Törnqvist Skärgårdens Konståkningsklubb 2000 00:09:30 00:02:29 04:45

39

545 Tilda Hansson Öckerö IF F01/02 2001 00:09:35 00:02:33 04:47

40

514 Elin Backman Öckerö IF F01/02 2002 00:09:40 00:02:39 04:50

41

511 Beata Andell Öckerö IF F01/02 2002 00:09:41 00:02:39 04:50

42

709 Clarie Lissledal Skärgården Konståkning 00:09:42 00:02:41 04:51

43

554 Sanna Johansson Öckerö IF F01/02 2002 00:09:42 00:02:41 04:51

44

532 Ellen Ekhammar Öckerö IF F01/02 2002 00:09:43 00:02:42 04:51

45

719 Alexandra Torgersson Hönö IS 2003 00:09:43 00:02:42 04:51

46

558 Lisa Kempe IFK Björkö 2003 00:09:44 00:02:43 04:52

47

544 Malva Halldin Björkölirarna 2003 00:09:44 00:02:43 04:52

48

519 Ida Björndal Hönö IS/ Friidrottsaktiv 2001 00:09:54 00:02:53 04:57

49

736 Ellen Elofsson Öckerö IF F99 1999 00:09:55 00:02:53 04:57

50

553 Emma Johansson Öckerö IF F01/02 2002 00:09:57 00:02:56 04:58

51

722 Rebecka Krook 2005 00:09:58 00:02:57 04:59

52

606 Alva Zackrisson Hönö is 2003 00:10:08 00:03:07 05:04

53

603 isabelle wikström Skärgårdenskonståkningsklubb SH84 2000 00:10:09 00:03:07 05:04

54

737 Sara Samuelsson Öckerö IBK 2000 00:10:10 00:03:09 05:05

55

576 Vilma Nilson Torslanda 2002 00:10:10 00:03:09 05:05

56

708 Linnea Martinsson Öckerö IF 2004 00:10:12 00:03:10 05:06

57

502 Maria Adner Isecure 2004 00:10:12 00:03:11 05:06

58

559 Clara Kihlberg Bagaren och Kocken AB 2000 00:10:13 00:03:12 05:06

59

512 Moa Andersson Öckerö IF F01/02 2002 00:10:14 00:03:13 05:07

60

577 Elsa Nilsson Skärgårdenskonståkningklubb/SH84 2000 00:10:14 00:03:13 05:07

61

555 Sofia Johansson 2004 00:10:16 00:03:15 05:08

62

506 Filippa Alexandersson Hönö is 2002 00:10:17 00:03:16 05:08

63

574 Thelma Magnusson Öckerö IF F01/02 2001 00:10:17 00:03:16 05:08

64

589 Ebba Persson Öckerö IF F01/02 2001 00:10:18 00:03:17 05:09

65

556 Wilma Johansson MAIK 2000 00:10:20 00:03:19 05:10

66

552 Elwira Johansson Öckerö IF F01/02 2001 00:10:25 00:03:24 05:12

67

536 Moa Erlandsson Öckerö IF F01/02 2001 00:10:26 00:03:24 05:13

68

575 Linnea Möller Hönö TS 2004 00:10:27 00:03:25 05:13

69

728 Emma Lundqvist Öckerö IBK 2000 00:10:27 00:03:26 05:13

70

537 Antonia Esst Hönö IS 1999 00:10:27 00:03:26 05:13

71

779 Melinda Utbult Öckerö innebandy 2000 00:10:28 00:03:26 05:14

72

539 Emilia Forsberg Hönö IS F03/04 2003 00:10:28 00:03:27 05:14

73

523 Agnes Börjesson Öckerö F01/02 2002 00:10:33 00:03:32 05:16

74

717 Amanda Larsson 2002 00:10:37 00:03:36 05:18

75

768 Matilda Börjesson Öckerö kommun 2000 00:10:40 00:03:39 05:20

76

557 Ida Ivarsson Hönö IS F-00 2001 00:10:43 00:03:41 05:21

77

738 Elina Samuelsson Öckerö IF 2005 00:10:47 00:03:46 05:23

78

723 Nike Westman 2003 00:10:52 00:03:51 05:26

79

567 Maja Lundwall Skärdgårdens Konståkning 2001 00:10:52 00:03:51 05:26

80

771 Wilma Erlandsson Öckerö 2001 00:10:53 00:03:51 05:26

81

527 Ida Dangardt Hönö is F03/04 2003 00:10:54 00:03:52 05:27

82

543 Linnéa Hagman Hönö IS 2004 00:10:55 00:03:54 05:27

83

593 Rogin Shirwani Öckero IF F-01 2001 00:10:56 00:03:55 05:28

84

572 Lisa Magnusson Hönö IS F05/06 2005 00:10:57 00:03:55 05:28

85

594 Thelma Svensson Hönö IS 2006 00:10:57 00:03:56 05:28

86

579 Linnéa Olofsson Hönö 2003 00:10:59 00:03:58 05:29

87

501 Anna Abrahamsson Kuling 2004 00:11:00 00:03:59 05:30

88

600 Annie Utbult Hönö IS 2003 00:11:01 00:04:00 05:30

89

516 Tyra Backman Hönö is Friidrott 2002 00:11:08 00:04:07 05:34

90

529 Louise Edvardsson Hönö IS, F00 2001 00:11:11 00:04:10 05:35

91

528 Alicia Dominguez Hönö IS F03/04 2004 00:11:16 00:04:15 05:38

92

564 Hanna Lilja Hönö IS F-03 2003 00:11:20 00:04:19 05:40

93

563 Vanessa Lathvenis Lathvenis 2002 00:11:22 00:04:21 05:41

94

534 Alma Eriksson Hönö IS F03 2003 00:11:24 00:04:23 05:42

95

517 Felicia Berg Hönö IS F03/04 2003 00:11:24 00:04:23 05:42

96

560 Hannah Kvist Hönö IS 2003 00:11:36 00:04:34 05:48

97

569 Alva Magnusson Hönö IS handboll f-03 2003 00:11:36 00:04:35 05:48

98

549 Ester Jagefeldt Gryffindor 2003 00:11:37 00:04:36 05:48

98

774 Thea Lagerholm TT 2003 00:11:37 00:04:36 05:48

100

581 Elin Olsson Hönö IS F03/04 2004 00:11:37 00:04:36 05:48

101

739 Evelina Westerström Hönö IS 2002 00:11:39 00:04:38 05:49

102

590 Emmalisa Påhlsson Hönö IS F03/04 2004 00:11:42 00:04:41 05:51

103

602 Thea Wadman Hönö IS F03/04 2004 00:11:43 00:04:41 05:51

104

592 Ebba Sandros HönöBjörkö 1999 00:11:49 00:04:48 05:54

104

741 Malva Hellstrand Hönö IS 2005 00:11:49 00:04:48 05:54

106

772 Klara Högberg Hönö TS 2004 00:12:02 00:05:01 06:01

107

503 Lowa Ahlbaum Hönö IS F03-04 2004 00:12:03 00:05:02 06:01

108

769 Ebba Englund Hönö IS 2005 00:12:04 00:05:03 06:02

109

562 Tanja Lakobrija Hönö is 03/04 2003 00:12:05 00:05:03 06:02

110

571 Felicia Magnusson Nordic Wellness Hönö 2002 00:12:17 00:05:15 06:08

111

541 Ellen Frisk Hönö IS F05/06 2005 00:12:20 00:05:19 06:10

112

570 Anna Magnusson Nordic wellness Hönö 1974 00:12:24 00:05:23 06:12

113

715 Inez Alexandersson Hönö IS 2005 00:12:49 00:05:48 06:24

114

776 Amanda Olausson öckerö if 2003 00:13:12 00:06:11 06:36

115

766 alva albinsson signell hönö is 2003 00:13:30 00:06:29 06:45

116

731 Maja Träd Öckerö IF 2005 00:13:30 00:06:29 06:45

117

535 Emma Eriksson Öckerö IF F01/02 2001 00:13:51 00:06:50 06:55

118

538 Andrea Fast Hönö IS Friidrott 2004 00:14:29 00:07:28 07:14

119

531 Tilda Eistrand Magnusson HIS 03/04 2002 00:14:32 00:07:31 07:16

120

533 Lisa Eklund Hönö IS F05/06 2005 00:15:15 00:08:14 07:37

121

565 Alma Lindblom Hönö Is 2005 00:15:15 00:08:14 07:37

122

561 Aleksandra Lakobrija Hönö is 05/06 2005 00:16:56 00:09:55 08:28

123

724 Lova Eistam Hönö IS 2005 00:16:58 00:09:57 08:29

124

718 Ally Dahlén Öckerö IF 2000 00:22:54 00:15:53 11:27
Lilla Skärgårdsloppet pojkar

Plats

Start nr Förnamn Efternamn Förening/Ort/Land Född Distrikt Tid Tid Efter Pace

1

621 Elias Brink IF Kville 2001 00:06:55 03:27

2

707 Simon Sesaj Hönö IS P00 2002 00:07:03 00:00:08 03:31

3

732 Jack Wingqvist Hjuviks AIK 2003 00:07:23 00:00:27 03:41

4

662 Arvid Nordblom Mölndal Fotboll 2002 00:07:39 00:00:44 03:49

5

650 Aron Ladestam Hisingens aik 2000 00:07:42 00:00:47 03:51

6

636 William Haraldsson Hönö i.s P-00 2000 00:07:43 00:00:48 03:51

7

725 Jonathan Adielsson Hönö IS 1999 00:07:48 00:00:53 03:54

8

611 Johan Alpberg Almby IK 2001 00:07:49 00:00:54 03:54

9

740 Adrian Gerstel Hönö IS P02 2002 00:07:51 00:00:56 03:55

10

655 Elias Lindberg hönö is 2001 00:07:57 00:01:02 03:58

11

616 Allan Andersson If Kville 2003 00:08:02 00:01:07 04:01

12

679 Lukas Sörensson Hönö Is 2001 00:08:02 00:01:07 04:01

13

792 isac olofsson öckerö 2001 00:08:02 00:01:07 04:01

14

681 Hugo Thyrell Hönö IS P01 2002 00:08:03 00:01:07 04:01

15

716 Hugo Alexandersson Hönö IS 2001 00:08:08 00:01:13 04:04

16

733 Victor Cider 1999 00:08:10 00:01:14 04:05

17

666 Ludvig olsson hönö is p 02 2002 00:08:12 00:01:16 04:06

18

647 Albin Kjellberg Hönö IS P00 2000 00:08:14 00:01:19 04:07

19

638 Vilgot Hedström IFK Göteborg friidrott 2003 00:08:22 00:01:26 04:11

20

667 Marcus Osberg Hönö IS 2000 00:08:24 00:01:28 04:12

21

754 Petter Töpel Hönö IS P02 2002 00:08:24 00:01:29 04:12

22

609 Marcus Adner Isecure 2001 00:08:25 00:01:30 04:12

23

648 Kevin Kominek Sportlife 2001 00:08:28 00:01:33 04:14

24

619 Alexander Bergh Mail 2001 00:08:29 00:01:34 04:14

25

657 Linus löfving hönö is 2001 00:08:30 00:01:35 04:15

26

610 Emil Alpberg Almby IK 1999 00:08:33 00:01:38 04:16

27

615 Alex Andersson Hönö IS P03 2003 00:08:34 00:01:39 04:17

27

625 Isac Dangardt hönö is p01 2001 00:08:34 00:01:39 04:17

29

637 Henrik Hedlund Hönö IS P-01 2002 00:08:34 00:01:39 04:17

30

631 David Francisca Hönö is 2005 00:08:37 00:01:41 04:18

31

643 Elias Johansson Hönö IS 2002 00:08:37 00:01:42 04:18

32

763 Erik Hägg Hönö IS P02 2002 00:08:39 00:01:44 04:19

33

765 Edvin Berg SH84 2002 00:08:39 00:01:44 04:19

34

654 Edvin Le´nart Team Tigrarna 2002 00:08:42 00:01:47 04:21

34

682 Daniel Torgersson Hönö IS 2002 00:08:42 00:01:47 04:21

36

683 Linus Torgersson Hönö IS -02 2002 00:08:43 00:01:48 04:21

37

787 albin ljungkvist hönöis 2001 00:08:46 00:01:51 04:23

38

665 Adam Olsson Hönö is p 04 2004 00:08:46 00:01:51 04:23

39

626 Anton Davidsson Hönö IS P03 2003 00:08:47 00:01:52 04:23

40

703 Alfred Palm Öckerö IF 2004 00:08:47 00:01:52 04:23

41

659 Jakob Möller Hönö TS 2002 00:08:48 00:01:53 04:24

42

693 David Östlund Hönö is 2001 00:08:53 00:01:58 04:26

43

632 Leo Gazzola NA 2003 00:08:56 00:02:01 04:28

44

627 Hampus Erlandsson Öckerö if 2004 00:08:57 00:02:02 04:28

45

676 Magnus Skruf Hönö IS 2002 00:08:58 00:02:03 04:29

46

634 Måns Gustavsson Hönö IS P01 2001 00:09:01 00:02:05 04:30

47

660 Albin Nilson Torslanda 2001 00:09:02 00:02:06 04:31

48

641 Alfons Islander Hönö IS P-04 2004 00:09:02 00:02:07 04:31

49

714 Nils Johansson Öckerö IF 2002 00:09:04 00:02:09 04:32

50

713 Edvin Nilsson 00:09:06 00:02:11 04:33

51

758 Philip Falk hÖNÖ IS PO5 2005 00:09:06 00:02:11 04:33

52

684 alex utbult hönö is p01 2001 00:09:06 00:02:11 04:33

53

653 William Larsson Hönö IS 2000 00:09:11 00:02:15 04:35

54

720 Gabriel Torgersson Hönö IS 2005 00:09:12 00:02:16 04:36

55

672 Arvid Skrapste Hönö IS 2003 00:09:14 00:02:19 04:37

56

652 liam larsson hönö is 2004 00:09:17 00:02:22 04:38

57

613 Jacob Andborn Hönö IS P01 2001 00:09:18 00:02:23 04:39

58

556 Simon Lindqvist 00:09:22 00:02:26 04:41

59

629 Anton Fast Hönö IS P01 2002 00:09:22 00:02:27 04:41

60

635 Wilmer Haggren Hönö is P01 2001 00:09:23 00:02:28 04:41

61

756 Elias Björkquist hÖNÖ IS PO5 2005 00:09:25 00:02:30 04:42

62

757 Theo Ludvigsson hÖNÖ IS PO5 2005 00:09:26 00:02:31 04:43

63

658 Isak Midefelt Hönö IS 2001 00:09:26 00:02:31 04:43

64

694 Jakob Östlund Hönö is 2004 00:09:26 00:02:31 04:43

65

760 Adam Oskarssson Hönö IS P03 2003 00:09:32 00:02:36 04:46

66

793 Anton Persson hÖNÖ IS PO5 2005 00:09:32 00:02:36 04:46

67

761 Alexander Haraldsson hÖNÖ IS PO5 2005 00:09:32 00:02:37 04:46

68

686 Edvin Wahlström MAIK 2002 00:09:37 00:02:41 04:48

69

706 Hampus Bryngelhed Öckerö IF 2005 00:09:40 00:02:45 04:50

70

628 Maximilian Esst Hönö IS 2002 00:09:41 00:02:45 04:50

70

670 Benjamin Samuelsson Hönö IS P03 2003 00:09:41 00:02:45 04:50

72

633 Alfred Gustafsson Hönö IS P03 2003 00:09:41 00:02:46 04:50

73

642 Lukas Jakobsson inget 2003 00:09:42 00:02:47 04:51

74

677 Noel Sköld Höö is 2006 00:09:42 00:02:47 04:51

75

614 Truls Andell Öckerö if 2004 00:09:43 00:02:47 04:51

76

608 fredrik abrahamsson hönö is po02 2002 00:09:48 00:02:52 04:54

77

622 Hugo Bryngelsson Hönö IS 2002 00:09:48 00:02:53 04:54

78

649 Marius Kronevik Hönö 2005 00:09:52 00:02:57 04:56

79

651 Gustav Larsson Hönö P02 2002 00:10:08 00:03:12 05:04

80

620 Herman Brandt Hönö IS P-04 2004 00:10:09 00:03:14 05:04

81

752 Edvard Utbult Öckerö 2002 00:10:10 00:03:15 05:05

82

781 Edvard Rahm Kollmorgen 2002 00:10:10 00:03:15 05:05

83

794 Carl Plaketti Hönö is P-04 2004 00:10:11 00:03:16 05:05

84

692 Adrian Åkeflo Hönö IS Friidrott 2004 00:10:12 00:03:16 05:06

85

612 Simon Amandusson Hönö is P05 2005 00:10:14 00:03:19 05:07

86

668 Carl Randgaard Hönö IS P 01 2001 00:10:16 00:03:20 05:08

87

788 Linus Nelgen hÖNÖ IS PO5 2005 00:10:19 00:03:23 05:09

88

669 Karl-Agust Rydell Hönö IS P03 2003 00:10:21 00:03:26 05:10

89

640 Alfons Hultsbo Hönö P-04 2004 00:10:22 00:03:26 05:11

90

797 Isak Svensson Fgif 2003 00:10:22 00:03:27 05:11

91

744 Leo Olofsson 2005 00:10:43 00:03:48 05:21

92

674 Melker Skrapste Hönö IS 2003 00:10:48 00:03:53 05:24

93

678 Felix Ståhl hönö is p-04 2004 00:10:52 00:03:57 05:26

94

673 Elis Skrapste Hönö IS 2003 00:10:54 00:03:58 05:27

95

646 Jesper Karlsson Hönö IS P03 2003 00:10:58 00:04:03 05:29

96

645 Elias Jokiranta Hönö IS P05 2005 00:10:58 00:04:03 05:29

97

685 Cornelius Utbult Hönö IS P99 1999 00:11:00 00:04:05 05:30

98

704 Olle Palm Öckerö IF 2006 00:11:05 00:04:09 05:32

99

712 Adam Nilsson 2005 00:11:08 00:04:12 05:34

100

630 Kim Forsrot Hönö IS 2004 00:11:18 00:04:23 05:39

101

689 Pontus Wiesner Hönö IS P03 2003 00:11:19 00:04:24 05:39

102

783 Erik Hedenskog Hönö IS 2005 00:11:24 00:04:29 05:42

103

759 Harald Falk Hönö IS P04 2004 00:11:25 00:04:29 05:42

104

675 Otto Skrapste Öckerö IBK 2004 00:11:31 00:04:36 05:45

105

691 Douglas Yngvesson HönöIS 2004 00:11:34 00:04:39 05:47

106

711 Isac Bruhn Nordic Wellness 2004 00:11:36 00:04:41 05:48

107

786 Isak Larsson hÖNÖ IS PO5 2005 00:11:36 00:04:41 05:48

108

755 Elliot Ståhl Hönö IS P05 2005 00:11:51 00:04:55 05:55

109

688 melvin wid öckerö if p02 2003 00:11:54 00:04:58 05:57

110

624 Martin Carlsson Hönö IS P03 2003 00:11:59 00:05:04 05:59

111

710 Victor Bruhn Nordic Wellness 2002 00:12:01 00:05:05 06:00

112

618 rikard arfwidsson hönöis 2002 00:12:03 00:05:08 06:01

113

671 Axel Sandros Hönö IS P-01 2001 00:12:05 00:05:09 06:02

114

623 Arvid Bäck Hönö IS 2004 00:12:22 00:05:26 06:11

115

727 Kevin Borg Nordic Wellness 2001 00:12:23 00:05:28 06:11

116

747 Albin Johansson Juhlin 00:12:31 00:05:35 06:15

117

762 Arvid Anhage 00:12:31 00:05:35 06:15

118

644 albin johansson julin hönö is 2004 00:12:31 00:05:36 06:15

119

790 alvin olofsson öckerö 2005 00:12:33 00:05:37 06:16

120

554 554 00:13:35 00:06:40 06:47

121

795 Tim Plaketti Hono is P-06 2006 00:16:05 00:09:10 08:02

122

663 Erik Olausson Hönö IS P04 2004 00:16:16 00:09:20 08:08

123

664 Björn Olofsson Hönö IS P01 2001 00:17:02 00:10:07 08:31

124

753 Andreas Lönn Hönö IS P01 2001 00:17:03 00:10:08 08:31

Facebook